На Сумщині викрито факт розтрати службовими особами державних лісогосподарських підприємств близько 30 млн грн

25.03.2020

Прокуратурою Сумської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами розтрати коштів службовими особами кількох державних лісогосподарських підприємств Сумської області за попередньою змовою з підконтрольними підприємствами (ч. 3 ст. 191 КК України).

За версією слідства, протягом 2019 року службові особи державних лісогосподарських підприємств на території Сумської області з метою штучного формування витрат, пов'язаних з лісозаготівлями та іншими послугами у лісництві, документально відображали оформлення безтоварних операцій по придбанню товарно-матеріальних цінностей, робіт та послуг від підконтрольних фізичних осіб-підприємців, незважаючи на те, що вказані роботи безпосередньо виконувалися штатними працівниками лісових господарств.

За попередніми даними, внаслідок вказаних дій державі заподіяно збитків на суму понад 30 млн грн. Досудове слідство, яке здійснюється Слідчим управлінням Нацполіції в Сумській області за матеріалами ГУ ДФС у Сумській області, триває.

Діям причетних до протиправної діяльності осіб буде надано правову оцінку.

кількість переглядів: 1353