На Сумщині повідомлено про підозру начальнику виправної установи та двом його підлеглим за фактом заволодіння 250 тис грн

04.09.2020

За процесуального керівництва прокуратури Сумської області 3 вересня 2020 року повідомлено про підозру начальнику та двом співробітникам виправної установи, які у складі організованої групи заволоділи майже 250 тис грн, виділених на заробітну плату працівникам (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, начальник установи розробив схему протиправного збагачення, залучивши до неї керівника окремого структурного підрозділу та його підлеглого. Зокрема, у квітні 2020 року в колонію працевлаштувалось 7 осіб. На підставі табелів обліку робочого часу, підписаних керівником підрозділу, вказаним працівникам виплачувалась заробітна плата. Однак фактично ці працівники не працювали і не виконували своїх службових обов’язків. Фіктивні працівники отримували лише невеликий відсоток, а решту коштів забирали собі учасники організованої групи.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів та відсторонення від займаних посад.

Протиправну схему незаконного заволодіння бюджетними коштами викрито прокуратурою спільно з Державним бюро розслідувань, розташованого в м. Полтава, за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Сумській області.

 

кількість переглядів: 449