До 8 позбавлення волі засуджено чоловіка на Сумщині за незаконний обіг наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів, отриманих шахрайським шляхом

25.11.2021

Кролевецьким відділом Конотопської окружної прокуратури укладено угоду про визнання винуватості з 46-річним чоловіком, який обвинувачувався в незаконному обігу наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів, отриманих шахрайським шляхом (ч. 1 ст. 309, ч. 2 ст. 307, ч. 1, 2 ст. 308, ч. 1 ст. 321 КК України). Суд 25 листопада 2021 року затвердив угоду та засудив обвинуваченого до 8 років позбавлення волі, а також конфіскував у дохід держави 5 тис. 200 доларів США, що були вилучені під час обшуку.

Встановлено, що обвинувачений стояв на обліку одночасно в шести столичних медичних центрах як наркозалежна особа, яка потребує замісної підтримуючої терапії. Відтак за рецептами отримував медичні препарати, які особисто або за допомогою спільника реалізовував відповідним особам. За місцем його проживання виявлено та вилучено пігулки наркотичного засобу «Метадон», «Димедрол», макову соломку, листки призначення наркотичних засобів та 5 тис. 200 доларів США.

До цього його спільника вироком суду визнано винним та засуджено до 4 років 3 місяців позбавлення волі (ч. 2 ст. 307, ч. 1 та ч. 2 ст. 308 КК України). Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося відділенням поліції № 1 (м. Кролевець) Конотопського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області.

 

кількість переглядів: 86