До 6 позбавлення волі засуджено чоловіка із Сумщини за незаконний обіг психотропної речовини «PVP»

05.01.2022

За публічного обвинувачення Сумської обласної прокуратури вироком суду від 24 грудня 2021 року 33-річного чоловіка визнано винним в незаконному зберіганні та збуті психотропних речовин та засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, крім житла (ч. 2 ст. 307 КК України).

Прокурор у суді довів, що обвинувачений систематично збував наркозалежним особам у м. Суми психотропну речовину «PVP». Зокрема задокументовано, як поблизу озера Чеха обвинувачений продав знайомому за 500 грн поліетиленовий пакунок із порошкоподібною речовиною, яка є особливо небезпечною психотропною речовиною «PVP».

У суді обвинувачений вину свою заперечив, пояснив, що домовився продати знайомому психотропи за 500 грн, однак насправді планував його «кинути», щоб забрати кошти. Стверджував, що заборонених речовин у нього не було, їх йому підкинув знайомий.

Досудове розслідування проведено слідчими Слідчого управління Головного управління Нацполіції в Сумській області за процесуального керівництва прокуратури.

кількість переглядів: 66