Зловживання повноваженнями зі збитками в 540 тис грн – на Сумщині судитимуть інженера з технічного нагляду

21.01.2022

Ювенальними прокурорами Роменської окружної прокуратури затверджено та 20 січня 2022 року направлено до суду обвинувальний акт стосовно інженера з технічного нагляду, зловживання повноваженнями якого з метою одержання неправомірної вигоди та внесення до офіційних документів неправдивих відомостей завдало районному бюджету 540 тис. грн збитків (ч. 2 ст. 364-1 та ч. 2 ст. 366 КК України).

За даними слідства, наказом управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації вказаного інженера з технічного нагляду було призначено відповідальним за ведення технічного нагляду під час реконструкції будівлі Вільшанської загальноосвітньої школи Недригайлівської районної ради. Достовірно знаючи, що внесені у листопаді – грудні 2017 року до актів приймання виконаних будівельних робіт відомості не відповідають дійсності та являються недостовірними, умисно засвідчив їх підписом та печаткою.

Відповідно до висновку експертів, виконавець робіт завищив їх вартість на 539 488,00 грн. Стосовно директор Товариства з обмеженою відповідальністю до суду вже направлено обвинувальний акт.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проведено співробітниками слідчого відділу Роменського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 184