19-річний юнак, який позбавив життя свого одногрупника та його матір, решту життя може провести за ґратами

11.04.2018

Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 19-річного юнака, який позбавив життя свого 17-річного товариша та його 36-річну матір.
Нагадуємо, трагедія сталась 26 жовтня 2017 року. Тоді близько 6 ранку житель Охтирського району с. Гай-Мошенка підійшов до власного помешкання, в якому перебували його дружина та син. Господар будинку, достовірно знаючи, що його родина вдома, довгий час стукав у двері, однак ніхто не озивався. Чоловік розбив вікно, щоб відчинити двері зсередини. Коли він зайшов у будинок, то побачив закривавлене тіло власної дружини без ознак життя. Прибувши за викликом, слідчо-оперативна група в іншій кімнаті виявила ще й тіло хлопця.
Завдяки грамотно та професійно проведеній роботі за лічені години вдалось встановити, а згодом і затримати юнака, який обвинувачується у вбивстві жінки та хлопця. Ним виявився одногрупник загиблого, який проживає на сусідній вулиці. Напередодні ввечері він прийшов у гості до товариша, вони розпивали спиртні напої. Між юнаками виникла сварка, під час якої гість схопив зі столу ніж та ударив декілька разів у шию хлопця, а потім і його матір, яка забігла в кімнату, почувши крик сина.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 та п.п. 9,13 ч. 2 ст. 115 (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині та вбивство з метою приховати інший злочин, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

кількість переглядів: 749