До 9 років позбавлення волі засуджено конотопчанина, який у під’їзді власного будинку зарізав незнайомця

13.04.2018

Конотопською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 46-річного жителя м. Конотоп, який у під’їзді власного будинку зарізав 30-річного раніше йому незнайомого чоловіка. Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Олександр Плескач, вироком суду обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України та засуджено до 9 років позбавлення волі.

Нагадуємо, що трагедія сталась 7 вересня 2017 року близько 12 години. Повертаючись з роботи, обвинувачений побачив у під’їзді власного будинку двох незнайомих йому чоловіків, які на сходах розпивали спиртні напої. Він зробив їм зауваження та порадив пошукати інше місце для застілля.

Через деякий час, перебуваючи в квартирі, чоловік почув голоси, які доносились з під’їзду. Зрозумівши, що непрошені гості так і не дослухались його порад, він вийшов із квартири. З собою чоловік прихопив ніж. На вказівку забиратися геть, підігріті алкоголем чоловіки відреагували лайкою, а один з них намагався ударити обвинуваченого долонею руки по обличчю. У свою чергу той умисно наніс потерпілому 2 удари лезом ножа в грудну клітину. Від отриманих травм 30-річний чоловік помер на місці. Обвинувачений без зайвих слів пішов займатись своїми справами, залишивши закривавленого незнайомця на сходах.

кількість переглядів: 601