У Охтирській місцевій прокуратурі проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів

11.05.2018

Сьогодні, 11 травня 2018 року, під головуванням керівника Охтирської місцевої прокуратури Юлії Слабунової відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Охтирського, Тростянецького, Краснопільського та Великописарівського районів.

Відкриваючи нараду, Юлія Слабунова зазначила, що вжиті територіальними правоохоронними органами організаційно-практичні заходи певним чином сприяли стабілізації криміногенної ситуації, підвищенню ефективності захисту прав і свобод громадян та інтересів держави. Зокрема, у порівнянні з минулим роком зменшилась кількість кримінальних правопорушень на території усіх районів. Відбулось значне зменшення кількості злочинів проти життя та здоров’я особи. Наполовину зменшилась кількість злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту на території усіх районів. Як і минулого року, більше половини від облікованих становлять правопорушення проти власності.

За підсумками наради присутні визначили, що першочергову увагу необхідно приділити виявленню та розслідуванню кримінальних правопорушень у сферах використання лісових та земельних ресурсів, надр.

кількість переглядів: 604