Прокуратура оскаржує вирок суду першої інстанції в резонансному кримінальному провадженні

06.06.2018

Сьогодні, 6 червня 2018 року, прокуратурою Сумської області до Апеляційного суду Сумської області направлено апеляційну скаргу на вирок Ковпаківського районного суду м. Суми від 8 травня 2018 року, яким громадянина М. виправдано за обвинуваченнями у вчинення хуліганських дій із нанесенням тілесних ушкоджень головному редакторові газети «Панорама» Євгену Положію.

На думку прокуратури, судом першої інстанції не взято до уваги та не оцінено низку фактів, що підтверджують причетність обвинуваченого до інкримінованих злочинів, відтак ухвалений вирок є незаконним.

У апеляційній скарзі прокуратура просить скасувати виправдувальний вирок і повторно дослідити процесуальні документи та обставини, встановлені в рамках кримінального провадження.

Нагадуємо, подія сталась пізно увечері 15 квітня 2014 року. Тоді у власному гаражі жорстоко побили сумського активіста та журналіста.

На підставі зібраних доказів 22 травня 2015 року громадянину М. вручено повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) та ч. 2 296 (хуліганство) КК України. Обвинувальний акт стосовно громадянина М. затверджено та спрямовано до Ковпаківського районного суду м. Суми для розгляду по суті 19 серпня 2015 року.

кількість переглядів: 650