Прокуратура повідомила про підозру 71-річного чоловіка, який причетний до потрійного вбивства

11.06.2018

Сьогодні, 11 червня 2018 року, в 00.13 до чергової частини Білопільського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в с. Старі Вирки на одному з подвір’їв відбувається стрілянина, є двоє поранених.

На місце події невідкладно виїхали співробітники прокуратури та поліції. По приїзду за вказаною адресою правоохоронці виявили трупи трьох осіб. 27 та 23-річні чоловіки з вогнепальними пораненнями, іще один 46-річний мешканець будинку Т. з колото-різаними ранами.

Встановлено, що на місці події окрім загиблих перебувало іще троє осіб. Це товариш Т., а також його 71-річний батько і 37-річний брат. Зі слів товариша, йому зателефонував Т. і повідомив, що він разом із братом та батьком розпивали спиртні напої. Під час застілля між ними виник конфлікт. Т. просив товариша приїхати до нього.

Близько 23.00 товариш разом зі своїми двома друзями приїхали в с. Старі Вирки. Зайшовши на подвір’я, побачили, що Т. свариться зі своїми родичами. Коли друзі спробували розборонити їх, то батько пішов за будинок, а вже через декілька хвилин повернувся з мисливською рушницею в руках та одразу почав стріляти по ним. Двоє молодиків від отриманих поранень впали на землю.

У цей час товариш відібрав у 71-річного чоловіка зброю та вибіг з подвір’я, щоб викинути рушницю та покликати на допомогу. Через декілька хвилин він повернувся і побачив, що Т. лежить на землі, а біля нього стоять батько і брат. Чоловікові вдалось втекти і викликати поліцію.

Як повідомив заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури Олександр Вінніков, на даний час батькові повідомлено про підозру за п. 1 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство двох або більше осіб) КК України. Досудове слідство триває. За результатом зібраних доказів буде надано правову оцінку діям його молодшого сина.

кількість переглядів: 523