На Сумщині судитимуть депутата Сумської міської ради, який вимагав від підприємця 4,5 тис доларів США

06.07.2018

Прокуратурою Сумської області затверджено та у п’ятницю, 6 липня 2018 року, направлено до суду обвинувальний акт стосовно голови однієї з постійних комісій Сумської міської ради, який обвинувачується у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди.

Вказаний службовець, який також є депутатом Сумської міської ради, вимагав від приватного підприємця 4,5 тис доларів США за підготовку проекту рішення щодо продовження терміну оренди земельних ділянок та винесення його на розгляд сесії Сумської міської ради.

Затримали обвинуваченого співробітники прокуратури спільно зі Службою безпеки України та Слідчим управлінням поліції Сумщини 12 березня 2018 року під час отримання обумовленої суми.

За результатами проведеного досудового розслідування дії депутата кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

кількість переглядів: 328