До 7 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який завдав своїй цивільній дружині смертельні тілесні ушкодження

06.08.2018

Сумською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 54-річного жителя Сумського району, який наніс своїй цивільній дружині тілесні ушкодження, від яких вона померла. Вироком Сумського районного суду Сумської області обвинуваченого визнано винним за ч. 2 ст. 121 КК України та призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Як повідомив прокурор Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Андрій Кушнір, у ході слідства встановлено, що подружжя проживало в цивільному шлюбі близько 10 років. За цей час між ними нерідко виникали сварки та бійки. Останнім часом ситуація погіршилась – через травму ніг жінка була прикутою до ліжка.

Так, 26 листопада 2017 року близько 15.00 год. жінки вимагала в чоловіка придбати їй картку поповнення мобільного рахунку. Коли отримала відмову, почала ображати співмешканця. Після тривалої перепалки чоловік ударив дружину кулаком у обличчя та збирався піти. У цей час жінка схопила його та не відпускала. Це ще більше розлютило голову родини. Спочатку він бив дружину руками та ногами, а потім схопив щітку для прибирання та завдав декілька ударів металевою частиною по спині та голові.

Від отриманих травм 55-річна жінка померла наступного дня. Обвинувачений відразу зізнався у скоєному, щиро розкаявся та співпрацював зі слідством.

кількість переглядів: 461