На Сумщині судитимуть жінку за завідомо неправдиве повідомлення про злочин

04.09.2019

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 45-річної жінки, яка намагалась ввести в оману правоохоронні органи.

Встановлено, що 27 липня поточного року на службу 102 звернулась жителька м. Путивль з повідомленням про нанесення їй тілесних ушкоджень. Будучи попередженою про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, жінка офіційно заявила, що її побив співмешканець. Того ж дня в поліції зареєстрували кримінальне провадження і розпочали слідство. Отримавши пам’ятку про права і обов’язки потерпілого, жінка розповіла слідчому, коли і як саме наносив їй удари співмешканець.

Коли факт побиття не підтвердився, жінка зізналась, що сказала неправду. Вона пояснила, що в такий спосіб намагалась помститись чоловікові через те, що він, з її слів, задивляється на інших жінок.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 1 ст. 383 (завідомо неправдиве повідомлення органу досудового розслідування про вчинення злочину) та ч. 1 ст. 384 (завідомо неправдиві показання потерпілого, надані органу, що здійснює досудове розслідування) КК України. За скоєне їй загрожує до двох років позбавлення волі.

кількість переглядів: 133