Прокурор Сумської області


Кондратенко Григорій Миколайович

Народився в 1977 році на Полтавщині. У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади помічника прокурора Чутівського району Полтавської області. Протягом одинадцяти років обіймав різні посади в прокуратурі Полтавської області. З 2012 р. по 2014 р. працював на посадах начальника відділу та начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Сумської області. Майже два роки очолював прокуратуру м. Кременчука Полтавської області. З 2016 року працював у Генеральній прокуратурі України, обіймав посади від старшого слідчого в особливо важливих справах до начальника відділу.

Попередня займана посада – заступник начальника управління забезпечення діяльності керівництва Департаменту забезпечення діяльності керівництва Генеральної прокуратури України.

У 2011 році нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня, у 2017 році отримав відзнаку «Почесний працівник прокуратури України».

З грудня 2019 року – прокурор Сумської області.


Перший заступник прокурора Сумської області


Рубан Олександр Петрович

Народився у 1969 році на Чернігівщині, 1996 році закінчив Університет внутрішніх справ м. Харків, трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади помічника прокурора м. Суми, протягом трьох років працював у прокуратурі Сумської області, п’ять років очолював Глухівську міжрайонну прокуратуру, більше 14 років обіймав різні посади в прокуратурі Сумської області.

Попередня займана посада – начальник управління представництва інтересів держави в суді прокуратури Сумської області.

Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня та «Почесний працівник прокуратури України».

З січня 2020 року – перший заступник прокурора Сумської області. Старший радник юстиції.


Заступник прокурора Сумської області


Сидоренко Ігор Анатолійович

Народився в 1978 році в м. Глухів Сумської області. У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади слідчого прокуратури Білопільського району. Протягом двох років працював у прокуратурі Білопільського району на посаді старшого слідчого, близько одинадцяти років обіймав посади різного ступеня – від прокурора відділу до начальника слідчого управління в прокуратурі Сумської області.

Попередня займана посада – перший заступник прокурора Сумської області.

Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня та «Почесний працівник прокуратури України».

З січня 2020 року – заступник прокурора Сумської області. Старший радник юстиції.


Заступник прокурора Сумської області


Плескач Олександр Юрійович

Народився 1985 року на Полтавщині. У 2008 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, у 2012 – Національну академію прокуратури України. Трудову діяльність у прокуратурі розпочав як слідчий Лубенської міжрайонної прокуратури. Понад 4 роки обіймав посади різного ступеня в органах прокуратури Полтавської області. З жовтня 2012 року працює в органах прокуратури Сумської області. У 2015 році за результатом конкурсу призначений на посаду першого заступника керівника Охтирської місцевої прокуратури.

Попередня займана посада – керівник Конотопської місцевої прокуратури.

Нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури».

З січня 2020 року – заступник прокурора Сумської області. Радник юстиції.