Керівник Сумської обласної прокуратури


Тубелець Олексій Леонідович

Народився 1984 року в м. Харків. У 2006 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади слідчого військової прокуратури Харківського гарнізону Центрального регіону України, де працював майже чотири роки. Протягом десяти років обіймав посади різного ступеня – від слідчого міжрайонної прокуратури до начальника відділу регіональної прокуратури в органах прокуратури Харківської області.

Попередня займана посада – прокурор Кіровоградської області.

Нагороджений нагрудним знаком "За сумлінну службу в органах прокуратури".

З вересня 2020 року – керівник Сумської обласної прокуратури.


Перший заступник керівника Сумської обласної прокуратури


Панченко Олександр Володимирович

Народився 1979 року в м. Новомосковськ Дніпропетровської області. У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав у тому ж році в прокуратурі Бабушкінського району м. Дніпропетровська, де й працював 10 років. Протягом 3 років – заступник прокурора Дніпровського району м. Дніпродзержинська. Більше 1 року обіймав посаду керівника структурного підрозділу в прокуратурі Дніпропетровської області. Майже 5 років очолював Павлоградську місцеву прокуратуру. 

Попередня займана посада – заступник прокурора Сумської області.

Нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».

З листопада 2020 року – перший заступник керівника Сумської обласної прокуратури.


Заступник керівника Сумської обласної прокуратури


Сидоренко Ігор Анатолійович

Народився в 1978 році в м. Глухів Сумської області. У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади слідчого прокуратури Білопільського району. Протягом двох років працював у прокуратурі Білопільського району на посаді старшого слідчого, близько одинадцяти років обіймав посади різного ступеня – від прокурора відділу до начальника слідчого управління в прокуратурі Сумської області. Упродовж трьох років перебував на посаді першого заступника прокурора Сумської області.

Попередня займана посада –  заступник прокурора Сумської області.

Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня та «Почесний працівник прокуратури України».

З вересня 2020 року – заступник керівника Сумської обласної прокуратури.


Заступник керівника Сумської обласної прокуратури


Ляшенко Олексій Сергійович

Народився 1985 року в м. Харків. У 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади помічника військового прокурора Харківського гарнізону Центрального регіону України, де й працював упродовж 4 років. Близько 6 років обіймав посаду заступника військового прокурора Сумського гарнізону Центрального регіону України. Більше 3 років перебував на посаді військового прокурора Луганського гарнізону сил антитерористичної операції.

Попередня займана посада – прокурор Луганської області.

Нагороджений чисельними відомчими нагородами та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». Учасник бойових дій.

З жовтня 2020 року - заступник керівника Сумської обласної прокуратури.