Прокурор Сумської області


Матвійчук Віталій Анатолійович

Матвійчук Віталій Анатолійович народився 1970 року в м. Суми. У 1997 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, у 1996 році розпочав трудову діяльність в органах прокуратури як виконувач обов’язків слідчого-стажиста прокуратури Сумського району. Протягом шести років працював у слідчому відділі та чотири роки на посаді начальника відділу прокуратури Сумської області, чотири роки обіймав посаду заступника прокурора м. Суми. Більше року працював на посаді начальника управління прокуратури Вінницької області. Протягом двох років обіймав посади різного ступеня в Генеральній прокуратурі України.

Попередня займана посада – заступник начальника Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури – начальник управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України. З січня 2015 року - прокурор Сумської області. Державний радник юстиції 3 класу.


Перший заступник прокурора Сумської області


Сидоренко Ігор Анатолійович

Сидоренко Ігор Анатолійович народився в 1978 році в м. Глухів Сумської області. У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади слідчого прокуратури Білопільського району. Протягом двох років працював у прокуратурі Білопільського району на посаді старшого слідчого, близько одинадцяти років обіймав посади різного ступеня – від прокурора відділу до начальника слідчого управління в прокуратурі Сумської області. Попередня займана посада – заступник прокурора Сумської області.

У 2009 році нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня.

З грудня 2016 року – перший заступник прокурора Сумської області. Старший радник юстиції.


Заступник прокурора Сумської області


Таранушич Сергій Васильович

Таранушич Сергій Васильович народився у 1976 році в м. Шостка Сумської області. У 1998 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (м. Харків). Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав як в. о. помічника прокурора-стажиста прокуратури м. Суми, де й працював близько чотирьох років. Понад 3 роки обіймав посади різного ступеня в прокуратурі Сумської області, чотири роки працював на посаді Сумського транспортного прокурора, більше року – прокурор Сумського району. На посаді начальника відділу прокуратури Сумської області Сергій Васильович працював наступні п’ять років, менше року – на посаді заступника прокурора м. Суми. Попередня займана посада – начальник управління нагляду в кримінальному провадженні прокуратури Сумської області.

Таранушич Сергій Васильович має науковий ступінь – кандидат юридичних наук, у 2009 році нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня, нагороджений відзнаками МВС України «За сприяння органам внутрішніх справ України», «За заслуги в боротьбі з економічною злочинністю» ІІ ступеня.

З жовтня 2016 року - заступник прокурора Сумської області. Старший радник юстиції.


Заступник прокурора Сумської області


Галаєв Рустам Магомед-Шаріпович

Народився Рустам Магомед-Шаріпович Галаєв у 1983 році в м. Суми, у 2006 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого м. Харків. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади помічника прокурора Шевченківського району м. Києва, де й працював майже 7 років. Протягом 4 місяців – прокурор відділу прокуратури Сумської області, заступник прокурор Сумського району. Понад 7 місяців обіймав посаду заступника прокурора м. Суми, майже рік – прокурора Білопільського району Сумської області. Попередня займана посада – начальник управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Сумської області.

З квітня 2017 року - заступник прокурора Сумської області.

Старший радник юстиції.


Заступник прокурора Сумської області


Сегида Сергій Миколайович

Сегида Сергій Миколайович народився у 1981 році в м. Суми. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ, у 2014 році – Національну академію прокуратури України. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав як виконувач обов’язків старшого помічника Сумського транспортного прокурора. Протягом дев’яти років обіймав посади різного ступеня в прокуратурах м. Суми, Сумського району та Сумської області. Більше двох років працював на посаді прокурора Білопільського району Сумської області. Попередня займана посада – керівник Конотопської місцевої прокуратури.

У 2012 році Сергій Сегида нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня.

З лютого 2018 року - заступник прокурора Сумської області.

Старший радник юстиції.