Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 

Телефони "гарячої лінії" та електронні поштові адреси для звернень громадян

Інформація про порядок функціонування телефонів «гарячої лінії»   та електронних поштових адрес в органах прокуратури Сумської області

Законом України “Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції від 02.07.2015 за № 577-VIII внесено зміни та доповнення до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян».

Закон розширив шляхи надходження звернень до відповідних органів, уповноважених їх розглядати, за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку.

Запроваджено можливість подання громадянами усних звернень за допомогою засобів телефонного зв’язку, тобто через телефони «гарячі лінії», та надіслання звернень з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронні звернення).

Приймання звернень в органах прокуратури України у робочий час щодня, крім вихідних.

Усні звернення приймаються за телефоном «гарячої лінії» - (0542) 22-11-83.

Усні звернення, які надійшли за допомогою засобів телефонного зв’язку без надання громадянами відомостей відповідно до вимог частини сьомої статті 5 Закону України «Про звернення громадян», вважаються анонімними».

Електронні звернення до Сумської обласної прокуратури шляхом заповнення електронної форми або на визначену електронну адресу [email protected]

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Електронне звернення без електронного підпису надсилається у вигляді скан- або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

Письмове звернення, оформлене без дотримання вимог ст. 5 Закону України “Про звернення громадян”, зокрема у якому не зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, повертається заявнику з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Згідно ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду в установлений законом строк.

Телефони "гарячої лінії" та електронні поштові адреси окружних прокуратур Сумської обласної прокуратури відповідно до Закону України "Про звернення громадян":

1.

Конотопська окружна прокуратура

[email protected]

(05447) 3-49-56

(05447) 3-39-51

2.

Окружна прокуратура міста Суми

[email protected]

(0542) 22-33-75

3.

Охтирська окружна прокуратура

[email protected]

(05446) 2-25-80

4.

Роменська окружна прокуратура

[email protected]

(05448) 5-14-41

5.

Сумська окружна прокуратура

[email protected]

(0542) 61-00-50

6.

Шосткинська окружна прокуратура

[email protected]

(05449) 22-0-31