За підозрою у скоєнні низки злочинів затримано громадянина Іраку

16.01.2020

Сумською місцевою прокуратурою спільно зі співробітникам поліції за матеріалами Служби безпеки України в Сумській області викрито та припинено діяльність громадянина Іраку, який, зокрема, підробляв посвідки на тимчасове проживання в Україні іноземним громадянам.

У ході слідства встановлено, що вказаний громадянин пообіцяв своєму співвітчизнику за 3 тис 500 доларів США вирішити питання щодо продовження терміну дії посвідки. Отримавши 2 тис 700 доларів завдатку, він передав замовнику оформлені документи. Однак той виявив, що вони мають всі ознаки підробки і відмовився віддавати решту грошей. Після чого громадянин Іраку почав систематично погрожувати співвітчизнику застосуванням фізичного насильства, якщо той не сплатить йому 800 доларів США.

На даний час 32-річному громадянину Іраку повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 189 (вимагання), ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) КК України. Встановлюється точна кількість осіб, яких він у такий спосіб ошукав.

За клопотанням прокурора та слідчого рішенням суду 15 січня 2020 року йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк до семи років.

кількість переглядів: 570