Прокуратура оскаржує звільнення з-під варти підозрюваного, який під час чергового відбування покарання організував групу телефонних шахраїв

05.05.2020

Рішенням слідчого судді Зарічного районного суду м. Суми 5 травня 2020 року підозрюваному, який, відбуваючи покарання в Сумському СІЗО, організував групу шахраїв, обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. При цьому прокуратура наполягала на його триманні під вартою, оскільки підозрюваний має схильність до вчинення злочинів. Про це свідчить той факт, що 36-річний чоловік вже був дев’ять разів судимий, у тому числі за вбивство, розбій, грабежі, крадіжки, угон авто, незаконне поводження зі зброєю.

Більш того, відбуваючи покарання за черговий злочин, чоловік не став на шлях виправлення, а організував групу телефонних шахраїв, які ошукували довірливих громадян. Наразі його дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 27/ч. 4 ст. 190 (організатор шахрайства) КК України. Підозрюваному загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокуратура вважає, що ухвала суду є незаконною, необґрунтованою та такою, що підлягає скасуванню, оскільки прийнята з порушенням вимог кримінального процесуального законодавства. На вказане рішення суду подано апеляційну скаргу. Однак підозрюваного вже звільнено з-під варти.

кількість переглядів: 842