Учасника організованої групи засуджено до 13 років позбавлення волі за вбивство роменського лікаря

02.11.2020

Сумською обласною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 24-річного роменчанина, який причетний до вбивства лікаря.

Мова йде про трагедію, що сталась 20 грудня 2018 року в м. Ромни. Тоді троє учасників організованої групи вирішили обікрасти будинок 77-річного місцевого лікаря. Прибувши до місця злочину на автомобілі, один з чоловіків залишився на вулиці вартувати, інші двоє проникли до приміщення. У будинку господар почав чинити опір нападникам, під час чого вони нанесли потерпілому близько 6 ударів по голові металевою фомкою. Від отриманих травм чоловік помер. Зловмисники викрали лише старенький мобільний телефон та банківську картку, на якій знаходилося близько 1500 грн, які вони так і не змогли зняти.

За результатом проведених заходів 26 січня 2019 року нападників було затримано. Окрім вбивства лікаря вони причетні ще до низки крадіжок.

Обвинувачений у суді свою провину визнав, запевняв, що розкаюється. За вироком суду його визнано винуватим за ч. 5 ст. 185 (крадіжка), ч. 4 ст. 187 (розбій) та п. 6 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) КК України та засуджено до тринадцяти років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Стосовно двох спільників засудженого триває судовий розгляд.

кількість переглядів: 155