Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

За результатом відвідування керівником Сумської обласної прокуратури виправного центру розпочато кримінальні провадження

09.04.2021

Керівник Сумської обласної прокуратури Олексій Тубелець у четвер, 8 квітня 2021 року відвідав Державну установу «Конотопський виправний центр – 130», в якому відбувають покарання 146 засуджених до обмеження волі із залученням їх до праці.

Керівник прокуратури перевірив умови, в яких перебувають засуджені, а також поспілкувався з ними. Під час особистого прийому засуджені поскаржились прокурору на систематичну невиплату їм заробітної плати, ненадання медичної допомоги, а також неналежне забезпечення продуктами харчування, а інколи навіть відсутність їжі взагалі. Зокрема, засуджені стверджують, що їм не дають їжу чи продукти харчування, якщо вони не працюють на виробництві, при цьому роботи на всіх не вистачає.

Як результат, 9 квітня 2021 року розпочато кримінальні провадження за фактом безпідставної невиплати заробітної плати засудженим, привласнення їх коштів, а також ненадання їм медичної допомоги. До Єдиного реєстру досудових розслідувань прокурорами внесено відомості за ч. 1 ст. 175, ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 140 КК України. За результатом слідства діям осіб, причетних до вказаних правопорушень, буде надано правову оцінку.

кількість переглядів: 1047