На Сумщині судитимуть чоловіка, який за 200 доларів США намагався отримати для сина відстрочку від призову на строкову військову службу

17.05.2021

Сумською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 47-річного чоловіка, який намагався підкупити військового комісара.

За даними слідства, підозрюваний 29 квітня 2021 року прийшов до одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Сумської області, де під час спілкування з військовим комісаром висловив пропозицію та надав йому неправомірну вигоду в розмірі 200 доларів США за умови, що він надасть відстрочку від призову на строкову військову службу його сину.

Про вказаний факт військовий комісар повідомив правоохоронців. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України. Санкція статті передбачає штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

кількість переглядів: 108