Заволодіння 350 тис грн під час будівництва шкільного стадіону – на Сумщині судитимуть директора ТОВ

13.07.2021

Конотопською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю, який при виконанні підрядних робіт шляхом підроблення документів заволодів бюджетними коштами на суму майже 350 тис. грн, а потім легалізував їх (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 209, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у грудні 2018 року між зазначеним товариством та одним із підрозділів Конотопської районної державної адміністрації укладено договір підряду на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям на території школи в Конотопському районі. У подальшому директор Товариства, попри визначену договірну ціну, звернувся до посадовця з пропозицією внести зміни до проєктно-кошторисної документації, завищивши вартість будівельних робіт. Посадовець погодився, відтак було безпідставно збільшено вартість кошторисних норм та матеріальних ресурсів майже на 350 тис. грн.

Отримані злочинним шляхом кошти директор товариства використав у своїй господарській діяльності.

Стосовно посадовця Конотопської районної державної адміністрації, службова недбалість якого призвела до заподіяння державі матеріальної шкоди на вищезазначену суму, триває судовий розгляд (ч. 2 ст. 367 КК України).

Протиправну діяльність осіб викрито за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Сумській області Конотопським районним відділом поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 270