Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Прокуратура Сумщини домоглася арешту та передачі в АРМА 41 російського залізничного вагона вартістю понад 25 млн грн

15.08.2022

Сумська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом перевищення військовими особами службових повноважень, що призвело до масштабного розкрадання майна в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 426-1 КК України). За клопотанням прокурора в рамках зазначеного кримінального провадження рішенням суду накладено арешт на 41 залізничний вагон, що належать компаніям, зареєстрованим на території Російської Федерації.

За даними слідства, вказані вагони, які перевозили продукцію українських підприємств, прибули в Україну 23 лютого 2022 року. З початку повномасштабного вторгнення окупантів на територію нашої країни певні службові особи вирішили скористатись ситуацією, зокрема, вилучили не лише вагони, але і їх вміст – пальне та вугілля.

Наразі триває процес передачі арештованого майна до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Зав попередніми даними, вартість вагонів становить понад 25 млн грн.

Досудове розслідування здійснюється слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією і м. Сумах) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтава, під процесуальним керівництвом прокуратури.

кількість переглядів: 634