Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно сумчанки, яка збувала в обласному центрі наркотики та зберігала вдома психотропи в особливо великих розмірах з тією ж метою

21.09.2022

  За процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Суми затверджено та скеровано 20 вересня 2022 року до суду обвинувальний акт стосовно 26-річної сумчанки, яка збувала в обласному центрі канабіс, а також  зберігала вдома психотропи - амфетамін та  PVP в особливо великих розмірах з тією ж метою (ч. 2, ч. 3 ст. 307 КК України).

   Під час слідства здобуто достатніх доказів вини обвинуваченої щодо 16 епізодів збуту в центральній частині обласного центру особливо небезпечного наркотику – канабісу.

   Крім того, в ході  санкціонованого обшуку за місцем її мешкання вилучені електронні ваги з пофасованими до зіп-пакетів психотропами – амфетаміном та PVP загальною вагою майже 80 г.

    Діяльність особи припинено співробітниками та слідчими Сумського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області.

   Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 329