Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

За позовом прокуратури на Сумщині суд зобов’язав ФОП повернути державі земельну ділянку з водним об’єктом вартістю 76 млн грн

22.05.2023

За позовом Шосткинської окружної прокуратури суд зобов’язав Фізичну особу-підприємця повернути державі землю з водним об’єктом вартістю 76 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що підприємцю ще у 2007 році передано в строкове платне користування земельну ділянку з розташованим на ній водним об’єктом для рибогосподарських потреб загальною площею 22,6 га, в тому числі 19,5 га ставок за межами населеного пункту Ямпільської селищної ради. Однак орендар вже майже 4 роки не сплачує орендну плату. Оскільки підприємець систематичне не виконує умови договору оренди землі та грубо порушує законні права орендодавця, прокуратура звернулась до суду із позовом для захисту інтересів держави в особі Ямпільської селищної ради. Господарський суд Сумської області погодився з доводами прокурора та зобов’язав Фізичну особу-підприємця припинити шляхом розірвання договір оренди землі з розташованим на ній водним об'єктом.

кількість переглядів: 977