Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

За пошкодження об’єктів електроенергетики та викрадення трансформаторної оливи двох осіб засуджено до 5 років тюрми

28.03.2024

За публічного обвинувачення прокурорів Роменської окружної прокуратури двох жителів Роменського району, одному з яких 28 років, а іншому 44 роки, визнано винними в умисному пошкодженні об’єктів електроенергетики та викраденні трансформаторної оливи.

Прокурор у суді довів, що протягом березня-квітня 2023 року обвинувачені вчинили 15 крадіжок трансформаторної оливи з підстанцій філій «Роменський РЕМ» АТ «Сумиобленерго» на території Роменського району. У результаті їх злочинних дій з підстанцій викрадено 3 310 кг трансформаторної оливи на суму 771 тис. грн.

При цьому обвинувачені, викрадаючи оливу, умисно пошкодили об’єкти електроенергетики, що призвело до порушення їх нормальної роботи. Матеріальна шкода, спричинена енергетикам через пошкодження електроустановок, становить 2 млн 486 тис. грн.

У суді обвинувачені провину свою у викраденні оливи визнали, однак заперечували факти пошкодження трансформаторів. Попри це, за результатом зібраних доказів чоловіків визнано винними та засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна (ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст. 194-1 КК України).

кількість переглядів: 232