Керівника медичної установи Сумської міської ради відсторонено від посади

09.08.2021

За клопотанням слідчого та прокурора Окружної прокуратури міста Суми рішенням суду 9 серпня 2021 року керівника комунальної поліклініки Сумської міської ради, підозрюваного у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, відсторонено від займаної посади до 30 вересня 2021 року.

Нагадуємо, що за даними слідства, вказаний службовець вимагав 2 тис. доларів США від фізичної особи за працевлаштування на посаду лікаря в підпорядковану йому медичну установу. 30 липня 2021 року керівника затримано в порядку ст. 208 КК України під час одержання всієї суми неправомірної вигоди. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України.

Протиправну діяльність особи припинено співробітниками Управління Служби безпеки України у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 180