Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

На Сумщині судитимуть чоловіка, який більше 3 років систематично ґвалтував свою падчерку, а потім і її подружку

21.09.2023

Ювенальними прокурорами Сумської обласної прокуратури затверджено та 20 вересня 2023 року направлено до суду обвинувальний акт стосовно 37-річного чоловіка, який більше 3 років систематично ґвалтував малолітню падчерку, а потім і її подружку (ч. 3, ч. 4, ч. 6 ст. 152 К України).

Слідством встановлено, що обвинувачений тривалий час проживав у одному з населених пунктів Охтирського району разом із жінкою та її малолітньою донькою. У листопаді 2019 року чоловік зґвалтував 12-річну дівчинку. З того часу він неодноразово вчиняв стосовно дитини факти сексуального насильства. Лише в січні 2023 року дівчина наважилась розповісти матері, яка звернулась до правоохоронців.

Після затримання чоловіка з’ясувалось, що він ґвалтував не лише свою падчерку, а і з серпня 2022 року її подружку, якій на момент вчинення злочину виповнилось 15 років.

На рішення суду обвинувачений чекає під вартою

Злочинні дії чоловіка викрито та припинено слідчими Охтирського районного відділу поліції ГУ НП в Сумській області під процесуальним керівництвом Охтирської окружної прокуратури.

кількість переглядів: 3142