Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Організував незаконний поруб 582 дерев – керівник прокуратури Сумщини повідомив про підозру службовцю агролісгоспу

22.09.2023

На Сумщині триває системна робота щодо виявлення та припинення зловживань у лісогосподарській сфері. Нагадуємо, що вже повідомлено про підозру трьом особам, які організували корупційні схеми в лісогосподарському підприємстві.

Також, 21 вересня 2023 року, керівник Сумської обласної прокуратури Олександр Панченко повідомив про підозру на даний час вже колишньому заступнику директора одного з дочірніх агролісогосподарських підприємств Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» за фактом зловживання службовим становищем та незаконній порубці дерев (ч. 4 ст. 246 та ч. 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, на території зазначеного агролісогосподарського підприємства на ділянці, яка облікована як галявина, тобто не заліснена територія, всупереч матеріалам лісовпорядкування було висаджено дерева породи «сосна». У подальшому, без жодних дозвільних документів, ці дерева за вказівкою підозрюваного було зрубано підлеглими та реалізовано поза бухгалтерським обліком фізичній особі.

Відповідно до висновку експертів, внаслідок незаконної порубки 582 дерев породи «сосна» навколишньому природному середовищу завдано 355 тис грн шкоди.

Нагадуємо, що стосовно зазначеного службовця, який є депутатом Сумської районної ради восьмого скликання від політичної партії «Опозиційна платформа – за життя», вже направлено до суду обвинувальний акт за фактом одержання 55 тис грн неправомірної вигоди за реалізацію фізичній особі ялинок без належного оформлення.

Протиправну діяльність особи викрито за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Сумській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції слідчими Сумського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області під процесуальним керівництвом Сумської окружної прокуратури.

кількість переглядів: 3778