Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

До 13 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який позбавив життя знайомого та разом зі спільником вивіз труп до стели на межі Чернігівської та Сумської областей

25.09.2023

Конотопською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 36-річного чоловіка, який позбавив життя товариша та разом зі спільниками вивіз труп до стели на межі Чернігівської та Сумської областей.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що подія сталась 15 березня 2023 року в м. Конотоп. Компанія з чотирьох чоловіків зібрались разом, щоб відсвяткувати день народження одного з них. Коли вже всі були добряче напідпитку, між гостями виникла словесна перепалка, яка переросла в бійку, під час якої один із чоловіків спочатку побив та відрізав палець своєму опоненту, а потім двічі ударив його ножем у грудну клітку. Від отриманих травм 45-річний потерпілий помер на місці події.

Щоб приховати злочин, причетний до вбивства разом із ще одним знайомим замотали тіло потерпілого в килим та перенесли в багажник авто. Третій чоловік допоміг їм виштовхати автівку, яка застрягла в багнюці, після чого двоє вивезли тіло на трасу, де й залишила на узбіччі дороги біля стели, яка розділяє Чернігівську та Сумську області. У цей час третій чоловік приховував сліди злочину, зокрема, спалив одяг потерпілого.

У суді обвинувачений також відповідав за незаконне зберігання бойових припасів та вибухових речовин, оскільки під час обшуку правоохоронці знайшли в нього порох та 124 патрони. За вироком суду його засуджено до 13 років позбавлення волі (ч. 1 ст. 122, ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України).

Разом із засудженим до вбивства судили також і двох його друзів, які допомагали приховувати злочин. Один із них, який ще встиг викрасти у потерпілого телефон, отримав 3 роки позбавлення волі (ч. 1 ст. 396 та ч. 4 ст. 185 КК України). Інший за заздалегідь не обіцяне приховування особливо тяжкого злочину засуджено до 1 року позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік (ч. 1 ст. 396 КК України).

кількість переглядів: 3086