До 4 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який обкрадав квартири сумчан

10.05.2018

Сумською місцевою прокуратурою у повному обсязі доведено вину обвинуваченого, який систематично обкрадав квартири сумчан.

Мова йде про 35-річного жителя м. Суми, який у період з 11 жовтня по 13 листопада 2017 року обікрав шість домоволодінь. Так званий «домушник» заходив посеред білого дня в під’їзд, обирав двері, замок яких видавався йому нескладним, далі за допомогою спеціального приладдя відчиняв їх та проникав до квартири. Усього декілька хвилин зловмисник витрачав на пошуки цінних речей, а потім зі здобиччю неквапливо, щоб не привертати уваги, ішов геть. За вказаний період чоловік збагатився на суму понад 40 тис. грн. З квартир зловмисник виносив дрібні побутові предмети, золото, мобільні телефони тощо. За клопотанням прокуратури 15 листопада 2017 року затриманому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Антон Алексєєв, за вироком суду першої інстанції обвинуваченого визнано винним за ч. 3 ст. 185 та ч. 3 ст. 15/ч. 3 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно та поєднана з проникненням у житло та замах на крадіжку) КК України та засуджено до 4 років позбавлення волі.

кількість переглядів: 388