На Сумщині припинено функціонування двох нелегальних автозаправних станцій

03.12.2018

Правоохоронці Сумщини проводять системну роботу щодо виявлення та припинення діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів.

Так, під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області в рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України виявлено чергові нелегальні автозаправні станції.

У п’ятницю, 30 листопада 2018 року, на пунктах незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів у м. Суми та м. Шостка проведено санкціоновані обшуки, під час яких виявлено та вилучено обладнання нелегальних АЗС та готову продукцію (бензин та дизельне паливо). Загальний об’єм вилучених паливно-мастильних матеріалів складає 4470 літрів.

Наразі слідчий звернувся до суду з клопотаннями про накладення арешту на вилучене майно та призначення хімічної експертизи по відібраним зразкам готової продукції. Досудове слідство триває.

кількість переглядів: 404